Zdravotní péče pro děti v nouzi

 

Cílem projektu je dlouhodobé získávání peněžitých příspěvků na realizaci zahraničních misí organizace MAGNA - poskytování akutní a dlouhodobé zdravotní a materiální pomoci lidem postiženým epidemií, přírodními katastrofami, hladomorem či lidem vyloučeným ze systému zdravotní péče jako i lidem v nouzi, kteří žijí v ohrožených částech země. Zabezpečení lékařského zázemí a to i prostřednictvím přímé účasti odborných pracovníků a lékařů, zajištění a distribuci potravin a dalších hmotných prostředků a léků včetně distribuce a výstavby zdravotnických zařízení či nouzových přístřeší.

MAGNA pracuje přímo v terénu, kde má v současnosti přes 800 pracovníků - lékaře, logistiky, koordinátory a místní pracovníky schopné okamžitě reagovat na náhle vzniklé situace.
Poskytujeme zdravotní péči dětem a jejich rodinným příšlušníkům. Zaměřujeme se zvyšování přístupu k základní zdravotní péči v krizových oblastech, dlouhodobě provozujeme programy na léčbu a prevenci dětské podvýživy,přenos viru HIV/AIDS z matky na dítě, preventivní a vzdělávací programy pro zdravotnický personál, očkování a  jiné.

V současnosti má zřízené svoje stálé mise: v Kambodži, DR Kongu, Jižním Súdánu, Iráku, Libanonu a Sýrii.

Posláním organizace Magna je pomáhat lidem v krizových oblastech světa, realizovat humanitární a rozvojové projekty ve světě zaměřené na pomoc dětem v nouzi, ať již způsobené chudobou, chorobami, válkou nebo ekologickou devastací, a to bez ohledu na etnickou, náboženskou či rasovou příslušnost.

Od roku 2006 působíme i v České republice, přičemž mezinárodní síť Magna byla založena na Slovensku již v roce 2001.

0 Kč V tento moment nejsou žádní přispěvatelé, buďte první kdo přispěje.
Pro přidání komentáře se prosím přihlašte nebo registrujte

MAGNA ČR, o.p.s.

www.magna.org

Humanitární organizace MAGNA se zaměřuje na poskytování zdravotní a nutriční pomoci v místech humanitárních krizí, konfliktů a v ohrožených komunitách. Kolem 800 jejích pracovníků každý den léčí děti a jejich rodiny tam, kde je nejvíce třeba. Za 16 let své existence MAGNA poskytla zdravotní pomoc na čtyřech kontinentech – v zemích jako jsou Nepál, Jižní Súdán, Keňa, keňsko-somálská hranice, Demokratická republika Kongo, Kambodža, Barma, Vietnam, Filipíny, Haiti, Nikaragua nebo Indie. V souvislosti s válkou v Sýrii její zdravotníci zasahovali na maďarsko-srbské hranici, v Chorvatsku. MAGNA působí aktuálně také přímo v Sýrii, sousedním Libanonu a v Iráku. Za posledních 10 let MAGNA léčila a poskytla přímou zdravotní pomoc více než 2 miliónům lidí v nouzi

Poslat e-mailem

Vložit do stránky

Spojenectví není možné pro tuto Sbírku

Omlouváme, Spojenectví není možné pro tuto Sbírku, vyberte jinou sbírku pro vytvoření spojenectví, přejděte na stránku Spojenectví

Jak ještě mohu pomoci

 • 1.

  Sbírkovým spojenectvím

  Vzal vás některý projekt za srdce tolik, že s ním chcete spojit své jméno?
  Staňte se jeho spojencem! Seznamte s ním své přátele, udělejte mu kampaň podle vlastních představ!

  Chci se stát spojencem
 • 2.

  Sdílením na sociálních sítích

  Sociální sítě mají velkou sílu, i díky tomu, že propojují lidi s podobným pohledem na svět.
  Využijme toho. Sdílet a lajkovat je přece tak snadné!
  A nezapomeňte, že kromě Facebooku tu máme třeba i Instagram, Twitter nebo další menší sítě.

  Sdilet na Facebooku SDÍLET NA TWITTERU

 • 3.

  Osobním doporučením

  Ať se vám to líbí nebo ne, vaše osoba je stejně nejlepším garantem důvěryhodnosti i smyslu sbírky.
  Vysvětlete svým známým po mailu, proč sbírku děláte – i když vám to možná přijde staromódní, mail pořád dobře funguje.

  Poslat mailem

 • 4.

  Vlastním nápadem

  Nejlíp stejně fungují věci, které jsou neokoukané a míří přímo na komoru. Vymyslete vlastní a originální způsob, jak rozšířit povědomí o sbírce, které fandíte, mezi co nejvíce lidí!

Přispět na sbírku

Převodem na účet

Přispějete převodem na účet:

454504/5500

Platba bankovním převodem

Při převodu peněz je buď vložena hotovost na určitý účet nebo je převedena určitá částka z účtu na účet bezhotovostně. Druhá metoda probíhá buď elektronicky (e-banking) nebo pomocí formuláře, takzvané složenky.

Příslušné číslo bankovního účtu naleznete vždy u každého projektu.

Při elektronických převodech (e-banking) stačí jít na internetové stránky Vaší banky a tam máte přímý přístup na svoje vlastní konto. Můžete zadat příkaz k jakékoliv finanční transakci (to znamená i k bankovnímu převodu).

Pro případné potvrzení o daru doporučujeme v popisu platby uvést jméno a příjmení příkazce (dárce).

Převod pomocí složenky: Všechny nutné údaje musí být zaneseny do odpovídajících políček na složence a vyplněná složenka se musí podat v bance nebo na poště. Převáděná suma je buď zaplacena v hotovosti nebo převedena z účtu na účet adresáta. Jako potvrzení obdržíte protisk složenky nebo formuláře, který musí být označen datem a razítkem banky.

Přihlášení

Zaregistrovat

Registrace

Registrace uživatele

Kolik darovat