Podpora pro rodinu a dítě

 

"Teď už je dobře. Už jsme zase s Martinem spolu. Když se narodil, bylo mi 16, nikdo mi nepomohl, Martin nemohl zůstat u mě. Poslední rok jsem se hodně snažila. Mám nové bydlení, stálou práci. Musela jsem se učit, co takový 9letý kluk potřebuje, nevěděla jsem, jak se o něj starat, jak ho vychovávat. Když soudce řekl, že se ke mně může vrátit a že jsem splnila všechny podmínky, byla jsem po hrozně dlouhý době šťastná. Není to vždycky jednoduchý, musíme si na sebe zvykat, ale už na to nejsem sama..."

Amalthea vychází z přesvědčení, že nejlepším místem pro život dítěte je rodina - vlastní, adoptivní nebo pěstounská. Pouze v rodině může dítě najít bezpečí, které mu pomůže získat sebedůvěru, důvěru v okolní svět a schopnost navazovat vztahy. 

V tento moment nejsou žádní přispěvatelé, buďte první kdo přispěje.
Pro přidání komentáře se prosím přihlašte nebo registrujte

Amalthea z.s.

www.amalthea.cz

Amalthea vznikla v roce 2003. Vycházíme z přesvědčení, že nejlepším místem pro život dítěte je rodina - vlastní, adoptivní nebo pěstounská.

Naším hlavním cílem je zvýšit spokojenost dětí v rodinách vlastních i náhradních a předcházet umísťování dětí do ústavní péče.

Amalthea je pověřena k výkonu sociálně‑právní ochrany dětí a je registrovaným poskytovatelem sociálně‑aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi.

Sociální pracovníci poskytují rodinám služby v celém Pardubickém kraji. Amalthea dále poskytuje vzdělávání, informace a šíří osvětu v systému péče o ohrožené děti, zavádí inovativní služby do praxe a podporuje organizace, které se danou obla

Poslat e-mailem

Vložit do stránky

Spojenectví není možné pro tuto Sbírku

Omlouváme, Spojenectví není možné pro tuto Sbírku, vyberte jinou sbírku pro vytvoření spojenectví, přejděte na stránku Spojenectví

Jak ještě mohu pomoci

 • 1.

  Sbírkovým spojenectvím

  Vzal vás některý projekt za srdce tolik, že s ním chcete spojit své jméno?
  Staňte se jeho spojencem! Seznamte s ním své přátele, udělejte mu kampaň podle vlastních představ!

  Chci se stát spojencem
 • 2.

  Sdílením na sociálních sítích

  Sociální sítě mají velkou sílu, i díky tomu, že propojují lidi s podobným pohledem na svět.
  Využijme toho. Sdílet a lajkovat je přece tak snadné!
  A nezapomeňte, že kromě Facebooku tu máme třeba i Instagram, Twitter nebo další menší sítě.

  Sdilet na Facebooku SDÍLET NA TWITTERU

 • 3.

  Osobním doporučením

  Ať se vám to líbí nebo ne, vaše osoba je stejně nejlepším garantem důvěryhodnosti i smyslu sbírky.
  Vysvětlete svým známým po mailu, proč sbírku děláte – i když vám to možná přijde staromódní, mail pořád dobře funguje.

  Poslat mailem

 • 4.

  Vlastním nápadem

  Nejlíp stejně fungují věci, které jsou neokoukané a míří přímo na komoru. Vymyslete vlastní a originální způsob, jak rozšířit povědomí o sbírce, které fandíte, mezi co nejvíce lidí!

Přispět na sbírku

Převodem na účet

Přispějete převodem na účet:

107-362280257/0100

Platba bankovním převodem

Při převodu peněz je buď vložena hotovost na určitý účet nebo je převedena určitá částka z účtu na účet bezhotovostně. Druhá metoda probíhá buď elektronicky (e-banking) nebo pomocí formuláře, takzvané složenky.

Příslušné číslo bankovního účtu naleznete vždy u každého projektu.

Při elektronických převodech (e-banking) stačí jít na internetové stránky Vaší banky a tam máte přímý přístup na svoje vlastní konto. Můžete zadat příkaz k jakékoliv finanční transakci (to znamená i k bankovnímu převodu).

Pro případné potvrzení o daru doporučujeme v popisu platby uvést jméno a příjmení příkazce (dárce).

Převod pomocí složenky: Všechny nutné údaje musí být zaneseny do odpovídajících políček na složence a vyplněná složenka se musí podat v bance nebo na poště. Převáděná suma je buď zaplacena v hotovosti nebo převedena z účtu na účet adresáta. Jako potvrzení obdržíte protisk složenky nebo formuláře, který musí být označen datem a razítkem banky.

Přihlášení

Zaregistrovat

Registrace

Registrace uživatele

Kolik darovat