Lata - Ve dvou se to lépe táhne

Projekt Ve dvou se to lépe táhne pomáhá dětem a mladým lidem (ve věku 13-16 let), kteří řeší situace, jež nemohou nebo neumí zvládnout vlastními silami, a potýkají se s potížemi nejrůznějšího rázu - s vrstevníky, v rodině,…

Projekt Ve dvou se to lépe táhne pomáhá dětem a mladým lidem (ve věku 13-16 let), kteří řeší situace, jež nemohou nebo neumí zvládnout vlastními silami, a potýkají se s potížemi nejrůznějšího rázu - s vrstevníky, v rodině, ve škole, s trávením volného času, nejrůznějšími psychickými obtížemi spojenými s obdobím dospívání a stavěním se na vlastní nohy apod.
Lata jim nabízí podporu v podobě mladého člověka - dobrovolníka (18-30let), který pro ně bude mít každý týden 2-3 hodiny, návrhy k trávení společného času a prostor k naslouchání, jenž může vnést nové světlo do obtížné situace a pomoci klientovi rozšířit jeho možnosti.
V tento moment nejsou žádní přispěvatelé, buďte první kdo přispěje.
Pro přidání komentáře se prosím přihlašte nebo registrujte

LATA - Programy pro ohroženou mládež

www.lata.cz

LATA, z.ú. je nezisková organizace fungující od roku 1994, pomáhá ohroženým dětem, mladým lidem a rodinám.

Poslání Laty:

Vrstevnickou podporou a dalšími specifickými službami pomáháme dospívajícím a rodinám zvládat jejich nepříznivou nebo ohrožující situaci a posilujeme jejich samostatnost.

Věříme, že každý potřebuje někoho, kdo jej přijímá takového, jaký je.

 

Programy:

 Ve dvou se to lépe táhne

je nejstarší a primární program organizace, je založen na vrstevnické podpoře dětí a mladých lidí od vyškolených dobrovolníků, od nichž se klienti učí, jak se vypořádat s obtížnými životními situacemi a kvalitně trávit volný čas.

Podpůrná individuální práce s rodinou

Program, jehož cílem je provázení rodičů v náročných momentech výchovy dětí, posílení komunikace mezi členy rodiny a posílení zdravých vazeb mezi nimi.

Rodinné konference

Rodinná konference je setkání rodiny a jejích blízkých, kteří mají zájem podílet se na řešení náročné situace dítěte/dětí v rodině. RK nechává zodpovědnost za vzniklou situaci v rodině a dává jí možnost řešit náročnou situaci vlastními silami.

Finanční prostředky získané formou DMS budou použity v rámci našeho projektu "Ve dvou se to lépe táhne", který pomáhá ohroženým dětem a mládeži.

Poslat e-mailem

Vložit do stránky

Spojenectví není možné pro tuto Sbírku

Omlouváme, Spojenectví není možné pro tuto Sbírku, vyberte jinou sbírku pro vytvoření spojenectví, přejděte na stránku Spojenectví

Jak ještě mohu pomoci

 • 1.

  Sbírkovým spojenectvím

  Vzal vás některý projekt za srdce tolik, že s ním chcete spojit své jméno?
  Staňte se jeho spojencem! Seznamte s ním své přátele, udělejte mu kampaň podle vlastních představ!

  Chci se stát spojencem
 • 2.

  Sdílením na sociálních sítích

  Sociální sítě mají velkou sílu, i díky tomu, že propojují lidi s podobným pohledem na svět.
  Využijme toho. Sdílet a lajkovat je přece tak snadné!
  A nezapomeňte, že kromě Facebooku tu máme třeba i Instagram, Twitter nebo další menší sítě.

  Sdilet na Facebooku Retwittnout

 • 3.

  Osobním doporučením

  Ať se vám to líbí nebo ne, vaše osoba je stejně nejlepším garantem důvěryhodnosti i smyslu sbírky.
  Vysvětlete svým známým po mailu, proč sbírku děláte – i když vám to možná přijde staromódní, mail pořád dobře funguje.

  Poslat mailem

 • 4.

  Vlastním nápadem

  Nejlíp stejně fungují věci, které jsou neokoukané a míří přímo na komoru. Vymyslete vlastní a originální způsob, jak rozšířit povědomí o sbírce, které fandíte, mezi co nejvíce lidí!

Přispět na sbírku

Převodem na účet

Přispějete převodem na účet:

231013888/0300

Platba bankovním převodem

Při převodu peněz je buď vložena hotovost na určitý účet nebo je převedena určitá částka z účtu na účet bezhotovostně. Druhá metoda probíhá buď elektronicky (e-banking) nebo pomocí formuláře, takzvané složenky.

Příslušné číslo bankovního účtu naleznete vždy u každého projektu.

Při elektronických převodech (e-banking) stačí jít na internetové stránky Vaší banky a tam máte přímý přístup na svoje vlastní konto. Můžete zadat příkaz k jakékoliv finanční transakci (to znamená i k bankovnímu převodu).

Pro případné potvrzení o daru doporučujeme v popisu platby uvést jméno a příjmení příkazce (dárce).

Převod pomocí složenky: Všechny nutné údaje musí být zaneseny do odpovídajících políček na složence a vyplněná složenka se musí podat v bance nebo na poště. Převáděná suma je buď zaplacena v hotovosti nebo převedena z účtu na účet adresáta. Jako potvrzení obdržíte protisk složenky nebo formuláře, který musí být označen datem a razítkem banky.

Přihlášení

Zaregistrovat

Registrace

Registrace uživatele

Kolik darovat