Humanitární pomoc Magna Děti v tísni ve světě

Přispět na sbírku

Přispět na sbírku

DMS

Pošlete jednorázovou DMS na telefonní číslo 87 777 ve tvaru:

DMS MAGNA 30 nebo
DMS MAGNA 60 nebo
DMS MAGNA 90

Pošlete dlouhodobou DMS na telefonní číslo 87 777 ve tvaru:

DMS TRV MAGNA 30 nebo
DMS TRV MAGNA 60 nebo
DMS TRV MAGNA 90

Převodem na účet

Přispějete převodem na účet:

454504/5500

Platba bankovním převodem

Při převodu peněz je buď vložena hotovost na určitý účet nebo je převedena určitá částka z účtu na účet bezhotovostně. Druhá metoda probíhá buď elektronicky (e-banking) nebo pomocí formuláře, takzvané složenky.

Příslušné číslo bankovního účtu naleznete vždy u každého projektu.

Při elektronických převodech (e-banking) stačí jít na internetové stránky Vaší banky a tam máte přímý přístup na svoje vlastní konto. Můžete zadat příkaz k jakékoliv finanční transakci (to znamená i k bankovnímu převodu).

Pro případné potvrzení o daru doporučujeme v popisu platby uvést jméno a příjmení příkazce (dárce).

Převod pomocí složenky: Všechny nutné údaje musí být zaneseny do odpovídajících políček na složence a vyplněná složenka se musí podat v bance nebo na poště. Převáděná suma je buď zaplacena v hotovosti nebo převedena z účtu na účet adresáta. Jako potvrzení obdržíte protisk složenky nebo formuláře, který musí být označen datem a razítkem banky.


Cílem projektu je dlouhodobé získávání peněžitých příspěvků na realizaci zahraničních misí organizace MAGNA, Děti v tísni/ Magna Children at Risk - poskytování akutní a dlouhodobé zdravotní a materiální pomoci lidem postiženým epidemií, přírodními katastrofami, hladomorem či lidem vyloučeným ze systému zdravotní péče jako i lidem v nouzi, kteří žijí v ohrožených částech země. Zabezpečení lékařského zázemí a to i prostřednictvím přímé účasti odborných pracovníků a lékařů, zajištění a distribuci potravin a dalších hmotných prostředků a léků včetně distribuce a výstavby zdravotnických zařízení či nouzových přístřeší.

MAGNA pracuje přímo v terénu, kde má v současnosti přes 300 pracovníků - lékaře, logistiky, koordinátory a místní pracovníky schopné okamžitě reagovat na náhle vzniklé situace.
Projekty jsou zaměřené na ošetření a péči o lidi postižené nemocemi jako HIV/AIDS, akutní podvýživa, malárie a jiné.

V současnosti má zřízené svoje stálé mise na třech kontinentech: v Kambodži, Keni, DR Kongo, Jižním Súdánu, Haiti, Nikarague, Vietnamu a Myanmaru. Po tsunami jsme působili v Indii (2005-2010).

Posláním organizace Magna Děti v tísni je pomáhat lidem v krizových oblastech světa, realizovat humanitární a rozvojové projekty ve světě zaměřené na pomoc lidem v nouzi, ať již způsobené chudobou, chorobami, válkou nebo ekologickou devastací, a to bez ohledu na etnickou, náboženskou či rasovou příslušnost.

Od roku 2006 působíme i v České republice, přičemž mezinárodní síť Magna Deti v núdzi/Magna Children at Risk MAGNA) byla založena na Slovensku již v roce 2001.

Pro přidání komentáře se prosím přihlašte nebo registrujte

MAGNA ČR, o.p.s.


Posláním organizace je pomáhat lidem v krizových oblastech světa, realizovat humanitární a rozvojové projekty zaměřené na pomoc lidem v nouzi, ať již způsobené chudobou, chorobami, válkou nebo ekologickou devastací, a to bez ohledu na etnickou, náboženskou či rasovou příslušnost. Pracujeme přímo v terénu, kde jsme schopni okamžitě reagovat na náhle vzniklé situace.

Poslat e-mailem

Vložit do stránky

Jak podpořit projekt

 • 1.

  Sbírkovým spojenectvím

  Vzal vás některý projekt za srdce tolik, že s ním chcete spojit své jméno?
  Staňte se jeho spojencem! Seznamte s ním své přátele, udělejte mu kampaň podle vlastních představ!

  Chci se stát spojencem
 • 2.

  Sdílením na sociálních sítích

  Sociální sítě mají velkou sílu, i díky tomu, že propojují lidi s podobným pohledem na svět.
  Využijme toho. Sdílet a lajkovat je přece tak snadné!
  A nezapomeňte, že kromě Facebooku tu máme třeba i Instagram, Twitter nebo další menší sítě.

  Sdilet na Facebooku Retwittnout

 • 3.

  Osobním doporučením

  Ať se vám to líbí nebo ne, vaše osoba je stejně nejlepším garantem důvěryhodnosti i smyslu sbírky.
  Vysvětlete svým známým po mailu, proč sbírku děláte – i když vám to možná přijde staromódní, mail pořád dobře funguje.

  Poslat mailem

 • 4.

  Vlastním nápadem

  Nejlíp stejně fungují věci, které jsou neokoukané a míří přímo na komoru. Vymyslete vlastní a originální způsob, jak rozšířit povědomí o sbírce, které fandíte, mezi co nejvíce lidí!

Přihlášení

Zaregistrovat

Registrace