Hospic Anežky České - Rozvoj hospicové péče

Přispět na sbírku

Přispět na sbírku

DMS

Pošlete jednorázovou DMS na telefonní číslo 87 777 ve tvaru:

DMS HOSPICCK 30 nebo
DMS HOSPICCK 60 nebo
DMS HOSPICCK 90

Pošlete dlouhodobou DMS na telefonní číslo 87 777 ve tvaru:

DMS TRV HOSPICCK 30 nebo
DMS TRV HOSPICCK 60 nebo
DMS TRV HOSPICCK 90

Převodem na účet

Přispějete převodem na účet:

78-8943640237/0100

Platba bankovním převodem

Při převodu peněz je buď vložena hotovost na určitý účet nebo je převedena určitá částka z účtu na účet bezhotovostně. Druhá metoda probíhá buď elektronicky (e-banking) nebo pomocí formuláře, takzvané složenky.

Příslušné číslo bankovního účtu naleznete vždy u každého projektu.

Při elektronických převodech (e-banking) stačí jít na internetové stránky Vaší banky a tam máte přímý přístup na svoje vlastní konto. Můžete zadat příkaz k jakékoliv finanční transakci (to znamená i k bankovnímu převodu).

Pro případné potvrzení o daru doporučujeme v popisu platby uvést jméno a příjmení příkazce (dárce).

Převod pomocí složenky: Všechny nutné údaje musí být zaneseny do odpovídajících políček na složence a vyplněná složenka se musí podat v bance nebo na poště. Převáděná suma je buď zaplacena v hotovosti nebo převedena z účtu na účet adresáta. Jako potvrzení obdržíte protisk složenky nebo formuláře, který musí být označen datem a razítkem banky.


Hospic Anežky České, registrované nestátní zdravotně sociální zařízení - první hospic v ČR, slouží nemocným a jejich blízkým již 20. rokem. Usiluje o pozitivní a důstojný závěr lidského života v součinnosti s profesionální léčbou bolesti, tlumením dalších příznaků onemocnění se zajištěním lidské podpory. Usiluje o uspokojení všechny čtyřech okruhů potřeb těžce nemocného pacienta: biologických, psychologických, sociálních a spirituálních.

Darované finanční prostředky jsou určeny na zdravotnický materiál, léky, na opravy a údržbu zařízení potřebného při péči o těžce nemocné a vybudování nového zázemí pro Mobilní hospic Anežky České a ambulanci hospicové a paliativní léčby. 

Pro přidání komentáře se prosím přihlašte nebo registrujte

Oblastní charita Červený Kostelec


Naše charitní a neziskové zařízení poskytuje komplexní zdravotně sociální péči zejména onkologicky nemocným pacientům v závěrečném stádiu nemoci již 22 let. Za uplynulou dobu prošlo hospicem přes 8 192 nemocných a navíc zde byla poskytnuta pomoc i jejich příbuzným a blízkým, kteří je doprovázeli.

Hospicová péče usiluje o pozitivní a důstojné završením života terminálně nemocných za současného podávání profesionální léčby bolesti, tlumení dalších příznaků onemocnění a zajištění lidské blízkosti. Blízké osoby jsou zahrnuty do péče hospice na jedné straně jako spolupracovníci, kteří mají v poslední části života nemocného nezastupitelnou úlohu, na druhé straně potřebují sami podporu. Hospic jim nabízí odborné poradenství, možnost neomezené návštěvy a ubytování v pokoji nemocného, stravování apod. Počet nocí doprovodů strávených na pokoji s pacientem se pohybuje okolo 740 za rok.

Poslat e-mailem

Vložit do stránky

Jak podpořit projekt

 • 1.

  Sbírkovým spojenectvím

  Vzal vás některý projekt za srdce tolik, že s ním chcete spojit své jméno?
  Staňte se jeho spojencem! Seznamte s ním své přátele, udělejte mu kampaň podle vlastních představ!

  Chci se stát spojencem
 • 2.

  Sdílením na sociálních sítích

  Sociální sítě mají velkou sílu, i díky tomu, že propojují lidi s podobným pohledem na svět.
  Využijme toho. Sdílet a lajkovat je přece tak snadné!
  A nezapomeňte, že kromě Facebooku tu máme třeba i Instagram, Twitter nebo další menší sítě.

  Sdilet na Facebooku Retwittnout

 • 3.

  Osobním doporučením

  Ať se vám to líbí nebo ne, vaše osoba je stejně nejlepším garantem důvěryhodnosti i smyslu sbírky.
  Vysvětlete svým známým po mailu, proč sbírku děláte – i když vám to možná přijde staromódní, mail pořád dobře funguje.

  Poslat mailem

 • 4.

  Vlastním nápadem

  Nejlíp stejně fungují věci, které jsou neokoukané a míří přímo na komoru. Vymyslete vlastní a originální způsob, jak rozšířit povědomí o sbírce, které fandíte, mezi co nejvíce lidí!

Přihlášení

Zaregistrovat

Registrace