ČSOB Private Banking opět pomáhá
Spojenectví pod sbírkou Česká asociace paraplegiků - CZEPA
- Cílová částka 45 000 Kč
- Vybráno 49 300 Kč
- Přispělo 72 dárců
- Zbývá Již ukončeno
Máme to štěstí, že kdykoliv se rozhodneme, můžeme se vydat kamkoliv na výlet, dovolenou si nemusíme vybírat dle náročnosti terénu, kopec k našemu oblíbenému hradu pro nás není žádnou překážkou. Ale ne všichni mají takové štěstí.
Proto Česká asociace paraplegiků Czepa chce do své zaběhlé půjčovny pořídit přídavný elektropohon HURT-e k invalidnímu vozíku.
Tento pohon si mohou půjčit paraplegici, kteří váhají, zda si ho mají pořídit nastálo nebo si ho mohou vypůjčit na vysněnou dovolenou, na kterou by jinak nemohli jet.
Půjčovna není pouze pro paraplegiky, služby mohou využít i osoby, které jsou na invalidním vozíku upoutáni pouze dočasně.
Veškeré informace k přídavnému elektropohonu jsou k dispozici zde www.hurt-e.cz. Úvodní fotografie je právě z tohoto portálu.
Česká asociace paraplegiků – CZEPA pomáhá vozíčkářům s poraněním míchy od roku 1990. Projekty asociace jsou zaměřené nejenom na osoby s poškozením míchy, jejich rodiny ale i jiné zainteresované osoby. CZEPA prostřednictvím poradenství také poskytuje osobám s poškozením míchy a jejich rodinám informace o možnostech úpravy obydlí – typy úprav, konzultace pro odstraňování bariér, financování úprav obydlí a přístupu do něj.
V loňském roce jsme CZEPA pomohli vybavit startovací byty pro nové paraplegiky.
-
Jony500 Kč
-
Petra1 500 Kč
-
Václav Havlíček1 000 Kč
-
Dušan1 000 Kč
-
Tomáš Blažek1 000 Kč
-
Jiri Hamacek1 000 Kč
-
Ondra Zlín1 000 Kč
-
IŽ, LZ500 Kč
-
Linda100 Kč
Spojenectví není možné pro tuto Sbírku
Omlouváme, Spojenectví není možné pro tuto Sbírku, vyberte jinou sbírku pro vytvoření spojenectví, přejděte na stránku Spojenectví
Jak ještě mohu pomoci
-
1.
Sdílením na sociálních sítích
Sociální sítě mají velkou sílu, i díky tomu, že propojují lidi s podobným pohledem na svět.
Využijme toho. Sdílet a lajkovat je přece tak snadné!
A nezapomeňte, že kromě Facebooku tu máme třeba i Instagram, Twitter nebo další menší sítě.
-
2.
Osobním doporučením
Ať se vám to líbí nebo ne, vaše osoba je stejně nejlepším garantem důvěryhodnosti i smyslu sbírky.
Vysvětlete svým známým po mailu, proč sbírku děláte – i když vám to možná přijde staromódní, mail pořád dobře funguje. -
3.
Vlastním nápadem
Nejlíp stejně fungují věci, které jsou neokoukané a míří přímo na komoru. Vymyslete vlastní a originální způsob, jak rozšířit povědomí o sbírce, které fandíte, mezi co nejvíce lidí!