Daruj Správně

IMPULS pro podporu pacientů s roztroušenou sklerózou

http://www.nfimpuls.cz

Pomozte zlepšit život a budoucnost nevyléčitelně nemocných lidí s roztroušenou sklerózou!

Nadační fond IMPULS směřuje příspěvky do těchto oblastí:

- TERAPIE A REHABILITACE PACIENTŮ - jedná se zejména o příspěvky na fyzioterapii a psychoterapii ve specializovaných RS centrech, kde tato péče není hrazena z veřejných financí,

- REHABILITAČNÍ POMŮCKY A PŘÍSTROJE
- pro nezbytnou léčbu pacientů s RS,

- MEDICÍNSKÝ VÝZKUM
- NF IMPULS je zřizovatelem jediného celostátního Registru pacientů s RS (ReMuS), jeho financování zajišťuje z vlastních zdrojů,

- VĚDA A VZDĚLÁVACÍ PROGRAMY
pro pacienty, jejich rodiny i zdravotnický personál,

- OSVĚTOVÁ PRÁCE
o problematice RS - organizace kampaní ve prospěch pacientů a sportovního 24hodinového Maratonu s roztroušenou sklerózou (MaRS).

Nadační fond IMPULS je jediným nadačním subjektem v ČR, který se specializuje výhradně na pomoc v oblasti roztroušené sklerózy. Jen za 14 let existence věnoval na boj s touto nemocí bezmála 19 miliónů korun.

Darujte i Vy lidem s ereskou šanci na život. Děkujeme Vám.

www.nfimpuls.cz

Poslání organizace

Nadační fond Impuls vznikl v roce 2000 za účelem podpory projektů zabývajících se zajištěním komplexní a kvalitní léčby, výzkumem a osvětovou činností demyelinizačních onemocnění, především roztroušené sklerózy mozkomíšní.

Kolik chcete přispět?

Pošlete jednorázovou DMS na telefonní číslo 87 777 ve tvaru:
DMS IMPULS 30 nebo
DMS IMPULS 60 nebo
DMS IMPULS 90          

Pošlete dlouhodobou DMS na telefonní číslo 87 777 ve tvaru:
DMS TRV IMPULS 30 nebo
DMS TRV IMPULS 60 nebo
DMS TRV IMPULS 90          

Více informací

Platba bankovním převodem

Při převodu peněz je buď vložena hotovost na určitý účet nebo je převedena určitá částka z účtu na účet bezhotovostně. Druhá metoda probíhá buď elektronicky (e-banking) nebo pomocí formuláře, takzvané složenky.

Příslušné číslo bankovního účtu naleznete vždy u každého projektu.

Při elektronických převodech (e-banking) stačí jít na internetové stránky Vaší banky a tam máte přímý přístup na svoje vlastní konto. Můžete zadat příkaz k jakékoliv finanční transakci (to znamená i k bankovnímu převodu).

Pro případné potvrzení o daru doporučujeme v popisu platby uvést jméno a příjmení příkazce (dárce).

Převod pomocí složenky: Všechny nutné údaje musí být zaneseny do odpovídajících políček na složence a vyplněná složenka se musí podat v bance nebo na poště. Převáděná suma je buď zaplacena v hotovosti nebo převedena z účtu na účet adresáta. Jako potvrzení obdržíte protisk složenky nebo formuláře, který musí být označen datem a razítkem banky.